Zadowolenie z pracy zarobkowej, postrzegane jest w kontekście wyników w miejscu pracy.

Zadowolenie z pracy zarobkowej, postrzegane jest w kontekście wyników w miejscu pracy.

Młodzi, są zdania, że po ukończeniu edukacji praca będzie na nich czekać , niestety, tak nie jest. Owszem praca jest , ale dla doświadczonych w danym zawodzie albo dla niedoświadczonych za niską płacę. Lata, kiedy dochodzenie do wiedzy dawałogwarantem znalezienia wysokiego wynagrodzenia, skończyły się, rynek nie jest już spragniony ludzi posiadających wiedzę teoretyczną, ale posiadających cechami charakteru,   które przyczyni się wysokimi zyskami dla firmy. Przedsiębiorczość, przebojowość to walory cenione przez pracodawców , praca dla takich młodych odpornych na stres osób czeka . Oczekiwania Polaków , co do wymiaru pensji za wykonane zadania rośnie , obywatele chcą więcej zarabiać , bo ich aspiracje są wyższe , chcą więcej posiadać i zagwarantować swoim domownikom dobre życie. 

Zadowolenie z pracy jest istotna, bycie cenionym przez pracodawcy także, zgranie tych przesłanek z zadowalającą wynagrodzeniem postrzegane jest za sukces zawodowy . Emigracja za pracą jest ciągle postrzegana , jako jedno z rozwiązań, jednak czym człowiek starszy , tym bardziej myśli o pozostaniu w ojczyźnie. Zajęcie, dzięki której człowiek zabezpieczyć sobie i rodzinie dach nad głową oraz wysoki standard życia,  jest dostępne tylko dla nielicznych. 

bästa dejtingsidan

Stanowiska takie jak menadżer, pozwalają uzyskania dużych dochody , ale obowiązki takie łączą się z z całym dniem spędzonym w pracy, życiem w stresie i koniecznością poradzenia sobie coraz większym wymaganiom . Podchodzenie do obowiązków zawodowych, jako przykrego obowiązku, konieczności jest nie tylko niekorzystne dla pracownika ,  ale także dla pracodawcy , nieprzynosząca zadowolenia praca to niezadowolony pracownik ,  który jest mniej wydajny , ciągle wyczerpany i zestresowany .